Ako Kúpiť Ethereum cez PayPal – Návod

od Naposledy Aktualizované: 6. mar, 2021

Ak chcete kúpiť Ethereum (alebo Litecoin, Bitcoin, či ETH Classic) a chcete zaň zaplatiť použitím vášho PayPal účtu, prečítajte si tento krátky návod. Vysvetlím vám, ako na to.

Jedna z webstránok, ktoré poznám a ktorá predáva aj Ethereum, je eToro. Okrem Etherea, Litecoinu a Bitcoinu ponúkajú aj iné možnosti obchodovania. Napríklad, môžete svoje peniaze investovať do akcií, komodít, či svetových fiat mén.

Takže ak chcete kúpiť Ethereum cez PayPal, stačí navštíviť web eToro a zaregistrovať sa. Bez overenia totožnosti sa dá investovať do $2000 USD. Alebo ak si váš účet overíte, nebudu sa na vás vzťahovať žiadne limity. Na overenie účtu je potrebné nahrať čitateľnú kópiu vášho občianského preukazu alebo cestovného pasu.

* Vysoko volatilný investičný produkt. Váš kapitál je spojený s rizikom.

 

Kúpiť Ethereum cez PayPal

 

Potom pre nákup Etherea len kliknite na modré tlačidlo „Vložit prostředky“ v menu vášho účtu eToro na ľavej strane. V ďalšom kroku vyberte PayPal ako možnosť platby a budete automaticky presmerovaní na web PayPalu, kde uskutočníte platbu.

Pre viac informácií a kompletný postup, ako kúpiť Ethereum cez PayPal, si prečítajte môj návod, ako na to krok za krokom (je to návod, ako kúpiť Bitcoin, no postup pre nákup Etherea je rovnaký).

Veľa šťastia s investovaním!

 

Kryptopeňaženka Trezor

 

Tip: Pre bezpečné uskladnenie vašich kryptomien odporúčam hardwarovú peňaženku od českej firmy Trezor.

* eToro je platforma pre rôzne aktíva, ktorá ponúka investície do akcií a kryptomien, ako aj obchodovanie s CFD.

Upozorňujem, že CFD sú zložité nástroje a prichádzajú s vysokým rizikom rýchlej straty peňazí v dôsledku pákového efektu. 67% účtov retailových investorov prichádza o peniaze pri obchodovaní s CFD s týmto poskytovateľom. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako fungujú CFD, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko straty svojich peňazí.

Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.

Kryptomeny sú volatilné nástroje, ktoré môžu vo veľmi krátkom časovom horizonte značne kolísať, a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Obchodovanie s kryptoasetmi nie je regulované inak ako prostredníctvom CFD, a preto nepodlieha dohľadu nijakého regulačného rámca EÚ.

Share This