Tvorba Web Stránok na Mieru – SaveTop.net

od Naposledy Aktualizované: 27. júl, 2022

Ak máte záujem o vytvorenie prezentačnej webstránky pre vás, vašu firmu či napríklad reštauráciu, môžete skúsiť využiť moje služby. Tvorbe web stránok sa venujem už 15 rokov. Na mojom prezentačnom webe aaastudio .net nájdete niečo viac o mne, vrátane ukážok mojich prác.
Webové stránky vytváram na mieru v redakčnom systéme WordPress. Je to najobľúbenejší software na tvorbu webstránok. V súčasnosti ho používa až 43% všetkých webstránok, ktoré na internete existujú. Každá web stránka, ktorú vytvorím, má responzívny dizajn. To znamená, že jej vzhľad sa automaticky prispôsobí danému zariadeniu, či už je to mobilný telefón, tablet, laptop, alebo stolný počítač. Na každom zariadení bude vyzerať prehľadne a čitateľne.

Ako prebieha tvorba webstánky na mieru

Prvý krok, ktorý musíte spraviť, je kontaktovať ma. Môžete tak urobiť cez môj prezentačný web aaastudio.net. Najlepšie je poslať mi email na info@aaastudio.net s vašimi požiadavkami a detailmi. Ja vás potom budem spätne kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Ďalej budem od vás potrebovať názov pre vašu novú webovú stránku, aby som mohol zaregistrovať doménu (ak ju ešte nemáte kúpenú) a zakúpiť web hosting.

 

Tvorba Webstránky na Počítači

 

Potom budem od vás potrebovať nejakú víziu, ako by vaša nová web stránka mala vyzerať (napríklad, aké farby by som mal použiť). Ďalej to budú texty a obrázky / fotky, ktoré by ste na stránke chceli mať.

Keď od vás budem toto všetko mať, začnem webovú stránku tvoriť a v závislosti od jej zložitosti vás skôr či neskôr budem kontaktovať s prvým návrhom. Vy mi naň potom dáte spätnú väzbu a ja spravím prípadné zmeny. Po odkonzultovaní všetkých dodatočných komentárov a vykonaní všetkých zmien bude webstránka pripravená na použitie.

Samozrejmosťou je aj inštalácia kontaktného formuláru na podstránku kontakt (prípadne aj hneď na domovskú stránku), pomocou ktorého vás budú môcť kontaktovať vaši zákazníci.

Poznámky:

Ak si trúfate vašu novú webovú stránku vytvoriť sami, pomôže vám v tom môj návod, ako na to.

Predtým, než sa do toho pustíte, si môžete prečítať niečo viac o WordPresse v mojom článku, v ktorom popisujem, čo je to WordPress a na čo sa používa.

Ak máte záujem o tvorbu webovej stránky na mieru, neváhajte ma kontaktovať.

Andrej
Autor: Andrej

Expert vo webových technológiách a práci s WordPressom už od roku 2007. Keď nie som práve pri PC, pravdepodobne sa učím cudzie jazyky alebo bicyklujem. Viac o mne si môžete prečítať tu.

Share This